Mediolan Bergamo w czerwcu od 68 PLN

W czerwcu polecimy z Gdańska do Mediolanu Bergamo od 68 PLN w dwie strony. Tanie loty do Lombardii oferują nam linie lotnicze Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.

Z Gdańska do Mediolanu Bergamo polecimy za 68 PLN w dwie strony w terminach:

 • 5 – 12 czerwca
 • 9 – 12 czerwca

Cena obowiązuje dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.  W przypadku płatności za pomocą przelewu do podanej ceny biletu należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym. Pomoc przy zakupie tańszych biletów Wizz Air oferują nasi czytelnicy – zajrzyj do działu Pomoc przy rezerwacji biletów!

Z lotniska Bergamo do centrum Mediolanu (stacja Centrale) dojedziemy np. autobusami Terravision za 5 EUR w jedną stronę. Planujecie podróż do Mediolanu? Przeczytajcie nasz krótki przewodnik, co warto zobaczyć w Mediolanie.

Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi w Mediolanie:
>>>Wyszukiwarka tanich noclegów
>>>Airbnb
>>>Venere

To może Ciebie zainteresować

8 Thoughts to “Mediolan Bergamo w czerwcu od 68 PLN”

 1. Czekam na obniżki w październiku…mam nadzieję,że ceny spadną…

 2. Dobre ceny na październik były pod koniec listopada. Sam kupiłem Gdańsk-Bergamo-Warszawa za 8 zł. Choć znając życie znów obniżą ceny 🙂

 3. Na październik to jeszcze trochę za wcześnie, żeby kupować. O tych biletach za 4 PLN w jedną stronę raczej możemy zapomnieć, ale 24 PLN w jedną stronę to i tak świetna cena.

 4. Mam w planach wylot z Gdańska do Bergamo w październiku i chyba zaczekam na zakup biletów – ceny na ten moment nie są aż takie atrakcyjne

 5. My ostatnio kupowaliśmy bilety do Mediolanu z niecałym 2-miesięcznym wyprzedzeniem i zapłaciliśmy 48 PLN w dwie strony.

 6. Ania

  a ile się płaci za bagaż (nie ten malutki tylko normalny, wielkości takiej jak np. w Ryanerze jest podręczny) ?

  1. latamyzgdanska

   45 PLN w jedną stronę przy rezerwacji przez Internet.

 7. No to pozostaje mi codziennie śledzić stronę Wizzaira,hehe 😉

Leave a Comment