Mediolan Bergamo od 68 PLN

Pojawiają się pierwsze tanie bilety na maj – z Gdańska do Mediolanu Bergamo polecimy od 68 PLN w dwie strony. Dodatkowo w kwietniu polecimy do Włoch od 88 PLN w dwie strony, dostępne są dwa terminy podróży. Najniższe ceny biletów z Gdańska do Mediolanu Bergamo dostępne są dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.

Mediolan Bergamo za 68 PLN

Z Gdańska do Mediolanu Bergamo za 68 PLN w dwie strony polecimy w terminie 19 – 22 maja 2013 roku.

Mediolan Bergamo za 88 PLN

Z Gdańska do Mediolanu Bergamo za 88 PLN w dwie strony polecimy w terminach 17 – 24 kwietnia oraz 21 – 24 kwietnia 2013 roku.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.  W przypadku płatności za pomocą przelewu do podanej ceny biletu należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym. Pomoc przy zakupie tańszych biletów Wizz Air oferują nasi czytelnicy – zajrzyj do działu Pomoc przy rezerwacji biletów!

Z lotniska Bergamo do centrum Mediolanu (stacja Centrale) dojedziemy np. autobusami Terravision za 5 EUR w jedną stronę. Planujecie podróż do Mediolanu? Przeczytajcie nasz krótki przewodnik, co warto zobaczyć w Mediolanie.To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment