Mediolan Bergamo od 54,40 PLN

Z wiosennej promocji Wizz – w kwietniu oraz maju polecimy z Gdańska do Mediolanu Bergamo od 54,40 PLN w dwie strony. Tanie loty do Włoch oferują nam linie lotnicze Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.

Z Gdańska do Mediolanu Bergamo polecimy za 54,40 PLN w dwie strony w terminach:

 • 14 – 17 kwietnia
 • 17 – 24 kwietnia
 • 26 – 29 maja

Cena obowiązuje dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.  W przypadku płatności za pomocą przelewu do podanej ceny biletu należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym. Pomoc przy zakupie tańszych biletów Wizz Air oferują nasi czytelnicy – zajrzyj do działu Pomoc przy rezerwacji biletów!

Z lotniska Bergamo do centrum Mediolanu (stacja Centrale) dojedziemy np. autobusami Terravision za 5 EUR w jedną stronę. Planujecie podróż do Mediolanu? Przeczytajcie nasz krótki przewodnik, co warto zobaczyć w Mediolanie.

Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi w Mediolanie:
>>>Hotele
>>>Booking.com
>>>Opodo.pl

To może Ciebie zainteresować

One Thought to “Mediolan Bergamo od 54,40 PLN”

 1. Mint

  Pomoc w zakupie biletów Wizz Air ze zniżką dla posiadaczy Discount Club. Zyskujesz podwójnie: na niższych cenach i braku prowizji za bilet (do 36 zł za 1 bilet)

  mojscan@gmail.com
  GG: 12510533

  Krzysztof

Leave a Comment