Mediolan Bergamo od 43 PLN

Powróciły niższe ceny w Wizz Air: pod koniec marca oraz na początku kwietnia polecimy do Mediolanu Bergamo od 43 PLN w dwie strony. Najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.

Mediolan Bergamo za 43 PLN

Z Gdańska do Mediolanu Bergamo za 43 PLN w dwie strony polecimy w terminie 24 – 31 marca. Cena biletu obowiązuje dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ. W przypadku płatności przelewem należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż z małym bagażem podręcznym.

Mediolan Bergamo za 48 PLN

Z Gdańska do Mediolanu Bergamo za 48 PLN w dwie strony polecimy w terminie 27 – 31 marca. Cena biletu obowiązuje dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ. W przypadku płatności przelewem należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż z małym bagażem podręcznym.

Mediolan Bergamo za 68 PLN

Z Gdańska do Mediolanu Bergamo za 68 PLN w dwie strony polecimy w terminach 17 – 20 marca oraz 31 marca – 7 kwietnia. Cena biletu obowiązuje dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ. W przypadku płatności przelewem należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż z małym bagażem podręcznym.

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment