Marrakesz za 381 PLN

Na przełomie stycznia oraz lutego wybierzemy się do Marrakeszu za 381 PLN w dwie strony. Lecimy z dość wygodnymi przesiadkami (w drodze powrotnej musimy tylko zmienić lotnisko) i bez konieczności nocowania po drodze.

Podróż do Maroko możemy odbyć np. w terminie 29 stycznia – 6 luty 2013 roku. Nasza lotnicza droga wygląda następujaco:

  • Ryanair: Gdańsk – Eindhoven za 15 PLN
  • Ryanair: Eindhoven – Marrakesz za 33,99 EUR, ok. 140 PLN
  • easyJet: Marrakesz – Mediolan Malpensa za 444 MAD, ok. 165 PLN
  • Wizz Air: Mediolan Bergamo – Gdańsk za 14,99 EUR, ok. 61 PLN
Uwaga: w drodze powrotnej musimy zmienić lotnisko, gdyż przylatujemy na Malpensę w godzinach popołudniowych, a wylatujemy wieczorem z Bergamo. Między Malpensą a Bergamo kursuje bezpośredni autobus lub można dojechać z Malpensy na główny dworzec kolejowy w Mediolanie, skąd odjeżdżają autobusy lub pociągi do Bergamo.

 

Cena może na pierwszy rzut oka nie wygląda atrakcyjnie, ale musimy wziąć pod uwagę fakt, że nie musimy po drodze nocować na lotnisku ani zatrzymywać się na kilka dni w innym mieście, gdzie dodatkowo musielibyśmy zapłacić za nocleg.

 

Ceny biletów obowiązują:
  • przy płatności kartą MasterCard PrePaid przy rezerwacji biletów Ryanair i podróży tylko z bagażem podręcznym
  • dla członków klubu Xclusive Club posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.
  • easyJet pobiera opłatę w wysokości 11 EUR przy płatności kartą debetową niezależnie od liczby pasażerów czy odcinków lotu, została już ona wliczona w wyżej podaną cenę biletu

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Xclusive Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!


To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment