Malta za 253 PLN

Pod koniec stycznia wybierzemy się na Maltę za 253 PLN w dwie strony. Z Gdańska na Maltę lecimy liniami Ryanair oraz Wizz Air bez konieczności nocowania na lotnisku.

Naszą podróż na Maltę możemy zaplanować w terminie 26 – 29 styczeń 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie 253 PLN w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Sztokholm Skavsta 4 PLN
  • Ryanair: Sztokholm Skavsta – Malta 232 SEK (110 PLN)
  • Ryanair: Malta – Eindhoven 29 EUR (119 PLN)
  • Wizz Air: Eindhoven – Gdańsk 4,99 EUR (20 PLN)

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (np. MasterCard PrePaid) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. W przypadku płatności kartą kredytową należy doliczyć 2% wartości naszej transakcji.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air lub MasterCard PrePaid? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

One Thought to “Malta za 253 PLN”

  1. […] znalazła lot na Maltę pod koniec stycznia za 253 zł, a także styczniowy lot na Wyspy Zielonego Przylądka za  za 1987 zł z Gdańska z przesiadką […]

Leave a Comment