Malta za 208 PLN

W styczniu polecimy z Gdańska na Maltę za 208 PLN w dwie strony. W jedną stronę lecimy z przesiadką w Szwecji, w drodze powrotnej przesiadamy się w Holandii, bez konieczności nocowania na lotnisku. Rejsy odbywają się na pokładach linii Ryanair oraz Wizz Air.

Naszą podróż z Gdańska na Maltę możemy zaplanować w terminie 20 – 26 styczeń 2013 roku. Za bilety w dwie strony zapłacimy w sumie 208 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Sztokholm Skavsta 4 PLN
  • Ryanair: Sztokholm Skavsta – Malta 159 SEK (74 PLN)
  • Ryanair: Malta – Eindhoven 26,67 EUR (110 PLN)
  • Wizz Air: Eindhoven – Gdańsk 4,99 EUR (20 PLN).

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Przy płatności kartą kredytową zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 2% od ceny biletu.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air i podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment