Malaga za 226 PLN

W kwietniu polecimy z Gdańska do Malagi za 226 PLN w dwie strony. Tanio dolecimy na południe Hiszpanii korzystając z usług linii Ryanair oraz Wizz Air. Do wyboru mamy dwa terminy podróży – przy krótszym pobycie czeka nas po drodze jedno nocne oczekiwanie na lotnisku w Oslo Rygge.

Malaga bez nocnej przesiadki

Naszą podróż z Gdańska do Malagi możemy zaplanować w terminie 17 – 24 kwietnia 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie 226 PLN od osoby w dwie strony (ostatnie tanie bilety z Torp do Malagi!):

  • Wizz Air: Gdańsk – Oslo Torp 19 PLN
  • Ryanair: Oslo Torp – Malaga 169 NOK (93 PLN)
  • Ryanair: Malaga – Oslo Rygge 22,99 EUR (95 PLN)
  • Ryanair: Oslo Rygge – Gdańsk 34 NOK (19 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla osób posiadających środki na koncie WIZZ.  W przypadku płatności za pomocą przelewu do podanej ceny biletu należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży z bagażem podręcznym. Przy płatności za pomoca karty kredytowej, do ceny doliczone zostanie 2% wartości ceny biletu.

Pomoc przy zakupie tańszych biletów Wizz Air oraz Ryanair oferują nasi czytelnicy – zajrzyj do działu Pomoc przy rezerwacji biletów!

Malaga z jedną nocną przesiadką

Naszą podróż z Gdańska do Malagi możemy zaplanować w terminie 19 – 24 kwietnia 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie 226 PLN od osoby w dwie strony:

  • Ryanair: Gdańsk – Oslo Rygge 19 PLN
  • Ryanair: Oslo Rygge – Malaga 169 NOK (93 PLN)
  • Ryanair: Malaga – Oslo Rygge 22,99 EUR (95 PLN)
  • Ryanair: Oslo Rygge – Gdańsk 34 NOK (19 PLN)


Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży z bagażem podręcznym. Przy płatności za pomoca karty kredytowej, do ceny doliczone zostanie 2% wartości ceny biletu.
Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi w Maladze:

To może Ciebie zainteresować

One Thought to “Malaga za 226 PLN”

  1. Już za 3 tygodnię tam będę. Liczę na lato:)

Leave a Comment