Majorka w kwietniu od 278 PLN

W kwietniu polecimy na Majorkę od 278 PLN w dwie strony. Z Gdańska na hiszpańską wyspę dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair, w jedną stronę musimy liczyć się z nocnym oczekiwaniem na kolejny lot na lotnisku w Bergamo. Najtańsze bilety z Gdańska na Majorę dostępne są dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.

Naszą dość krótką podróż z Gdańska na Majorkę możemy zaplanować w terminie 7 – 10 kwietnia 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie 278 PLN w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Mediolan Bergamo 84 PLN
  • Ryanair: Mediolan Bergamo – Palma de Mallorca 18 EUR (75 PLN)
  • Ryanair: Palma de Mallorca – Mediolan Bergamo 18 EUR (75 PLN)
  • Wizz Air: Mediolan Bergamo – Gdańsk 44 PLN

Bilety Wizz Air: Ceny obowiązują dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.  W przypadku płatności za pomocą przelewu do podanej ceny biletu należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży z bagażem podręcznym. Przy płatności za pomoca karty kredytowej, do ceny doliczone zostanie 2% wartości ceny biletu.

 Kącik rezerwacji. Najtańsze hotele znajdziemy w jednym z serwisów:

>>>Booking.com
>>>Vacenza.pl
>>>HRS

To może Ciebie zainteresować

4 Thoughts to “Majorka w kwietniu od 278 PLN”

  1. Jakby nie mozna bylo docelowo na plaze dofrunac…po co te przesiadki, obstawiam,ze majorka bylaby duzo popularniejsza niz to cale bergamo (gdziekolwiek to jest)

  2. „niz to cale bergamo (gdziekolwiek to jest)” – WE WSZŁOSZECH, bardzo ładne miasto.

  3. mmatko

    ahh ta inteligencja Joanny

Leave a Comment