Lwów za 143 PLN

Na początku grudnia polecimy z Gdańska do Lwowa z przystankiem w Dortmundzie za 143 PLN w dwie strony. Oferta skierowana do członków klubu Xclusive Club.

Podróż na Ukrainę możemy odbyć w terminie 30 listopad – 5 grudnia. Lecimy liniami Wizz Air z Gdańska do Dortmundu, gdzie mamy 1,5 dnia na zwiedzanie miasta. Z Dortmundu do Lwowa lecimy liniami Wizz Air. W drodze powrotnej lecimy z Lwowa do Dortmundu, gdzie mamy przystanek na noc i następnego dnia rano Wizz Air’em lecimy z Dortmundu do Gdańska. Za bilety zapłacimy:

  • Wizz Air: Gdańsk – Dortmund 4 PLN
  • Wizz Air: Dortmund – Lwów 204 UAH (79 PLN)
  • Wizz Air: Lwów – Dortmund 139 UAH (54 PLN)
  • Wizz Air: Dortmund – Gdańsk 6,30 PLN

Cena obowiązuje dla członków klubu Xclusive Club posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Uwaga: na odcinku Dortmund – Lwów – Dortmund duży bagaż podręczny, bagaż rejestrowany (jedna sztuka) oraz odprawa na lotnisku są już wliczone w cenę (darmowe).

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Xclusive Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

 

To może Ciebie zainteresować

3 Thoughts to “Lwów za 143 PLN”

Leave a Comment