Londyn na jeden dzień od 88 PLN

W listopadzie lub w grudniu możemy zaplanować jednodniowy wypad do Londynu – za przelot z Gdańska na lotnisko Luton zapłacimy od 88 PLN w dwie strony. Tanie loty z Gdańska do Londynu Luton oferują nam linie lotnicze Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club. Dostępne dwa termin podróży.

Naszą jednodniową podróż do Londynu możemy zaplanować na:

  • 28 listopada za 88 PLN
  • 5 grudnia za 108 PLN.

Z Gdańska wylatujemy o godzinie 6:00, na Luton lądujemy o godzinie 7:25 lokalnego czasu. Wracamy z Londynu o godzinie 20:25, w Gdańsku lądujemy o 23:35. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Więcej o klubie Discount Club przeczytacie w naszym poradniku.

Obrazek 13

 

Obrazek 14

Z lotniska Luton do centrum Londynu najtaniej dojedziemy easyBusem – za przejazd w jedną stronę zapłacimy od 2 GBP (+ 0,50 GBP opłaty manipulacyjnej). Planujecie wypad do Londynu? Zajrzyjcie do naszych krótkich przewodników, co warto zobaczyć w Londynie oraz przeczytajcie o darmowych atrakcjach miasta.

 

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment