Londyn Luton za 26 PLN

Na przełomie stycznia oraz lutego wybierzemy się z Gdańska do Londynu za 26 PLN w dwie strony. Na Luton dolecimy liniami Wizz Air, oferta skierowana do członków Discount Club.

Z Gdańska do Londynu Luton za 26 PLN w dwie strony polecimy w terminach:

 • 25 – 28 styczeń
 • 25 – 29 styczeń
 • 29 – 30 styczeń
 • 29 – 31 styczeń
 • 31 styczeń – 6 luty
 • 5 – 6 luty
 • 5 – 9 luty

Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air i podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

Z lotniska Luton najtaniej dojedziemy do Londynu Earls Court korzystając z easyBus’a – za bilet w dwie strony zapłacimy nawet 4 GBP + 0,50 GBP opłaty transakcyjnej.

To może Ciebie zainteresować

5 Thoughts to “Londyn Luton za 26 PLN”

 1. a bilet na pociag (innaczej sie nie da) z Luton do centrum Londynu kosztuje £10 w jedna strone:)

 2. Paulina Płotka i Agnieszka Modzelewska

 3. miko

  absolutnie odradzam easybus luton-earls court i przedewszystkim w druga strone. nie raz nie przyjechal na luton badz byl z opoznieniem, a z earls court juz raz przez to musialem brac taksowke. oszczedzcie sobie stresu, wybierzcie pociag.

  1. latamyzgdanska

   My ostatnio jechaliśmy easyBusem właśnie na Earls Court i potem na Luton – owszem w drodze powrotnej złapaliśmy opóźnienie ze względu na korki, które o tej godzinie panują na wszystkich wyjazdówkach z Londynu, ale wzięliśmy to pod uwagę kupując bilet i bez problemu dojechaliśmy na lotnisko na czas.

Leave a Comment