Londyn Luton za 108 PLN

W marcu możemy zaplanować podróż do Londynu – tanie loty z Gdańska na lotnisko Luton oferują nam linie lotnicze Wizz Air. Ceny biletów obowiązują dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny. Z lotniska Luton do centrum Londynu najtaniej dojedziemy easyBusem – za przejazd w jedną stronę zapłacimy od 2 GBP (+ 0,50 GBP opłaty manipulacyjnej).

Przeloty z Gdańska do Londynu

Naszą podróż z Gdańska do Londynu Luton za 108 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminach:

  • 15 – 18 marca
  • 18 – 19 marca

londyn

Dojazd z lotniska

Z lotniska Luton do centrum Londynu dojedziemy m.in. autobusami easyBus, ceny biletów zaczynają się od 2 GBP w jedną stronę (plus opłata transakcyjna 0,50 GBP od całej rezerwacji). Planując wypad do Londynu w terminie 15 – 18 marca za dojazd z lotniska do centrum i z powrotem zapłacimy w sumie 10,98 GBP (zawiera opłatę transakcyjną).

easybus

Noclegi

Przykładowe ceny noclegów w Londynie: za trzydniowy pobyt dla dwóch osób zapłacimy w sumie 647 PLN. Jeśli po raz pierwszy będziecie rezerwować noclegi w serwisie airbnb, to korzystając z naszego linku możecie obniżyć cenę noclegu o 78 PLN.

>>> Sprawdź ceny noclegów w Londynie

hotel

Atrakcje w Londynie

Planujecie wypad do Londynu? Zajrzyjcie do naszych krótkich przewodników, co warto zobaczyć w Londynie oraz przeczytajcie o darmowych atrakcjach miasta. Wybieracie się na zakupy? Przeczytajcie, gdzie znajdziecie najlepsze sklepy w Londynie.

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment