Lizbona za 331 PLN, Madera za 518 PLN

W styczniu wybierzemy się z Gdańska do Lizbony za 331 PLN w dwie strony. Lecimy z wygodnymi przesiadkami, bez konieczności nocowania na lotnisku. Nasz pobyt w stolicy Portugalii możemy urozmaicić o wypad na Maderę za kolejne 187 PLN w dwie strony.

Portugalską podróż możemy odbyć w terminie 20 – 25 stycznia 2013 roku. Najpierw lecimy liniami Wizz Air z Gdańska do Kolonii/Bonn, gdzie po kilku godzinach wsiadamy na pokład samolotu Germanwings i lecimy do Lizbony. Z Lizbony wracamy easyJetem do Londynu Luton, skąd dalej liniami Wizz Air lecimy do Gdańska. Z Lizbony na Maderę loty obsługuje easyJet.

Za bilety z Gdańska do Lizbony w dwie strony zapłacimy w sumie 331 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Kolonia/Bonn 4 PLN
  • Germanwings: Kolonia/Bonn – Lizbona 39,99 EUR (166 PLN)
  • easyJet: Lizbona – Londyn Luton 22,99 EUR + 11 EUR opłaty administracyjnej (141 PLN)
  • Wizz Air: Londyn Luton – Gdańsk 3,99 GBP (20 PLN)

Za bilety w dwie strony z Lizbony na Maderę zapłacimy w sumie 187 PLN:

  • easyJet: Lizbona – Madera 18,99 EUR (79 PLN)
  • easyJet: Madera – Lizbona 25,99 EUR (108 PLN)

Bilety easyJet: Przewoźnik pobiera jednorazową opłatą administracyjną w wysokości 11 EUR niezależnie od liczby pasażerów czy odcinków lotu. Jeśli planujemy wyjazd na Maderę, to wszystkie bilety easyJet musimy kupić na jednej rezerwacji.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club (dawny Xclusive Club) posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Bilety Germanwings: Cena obowiązuje przy płatności kartą Visa Electron lub Visa Debit. Płatność inną kartą będzie nas kosztowała kolejne 9,50 EUR.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

4 Thoughts to “Lizbona za 331 PLN, Madera za 518 PLN”

  1. jak będzie coś na marzec do Portugalii to dajcie koniecznie znać 😉

  2. Trochę jeszcze za wcześnie na planowanie podróży na marzec, wrócimy do tematu pod koniec grudnia 🙂

  3. dzięki wielkie! czekam w takim razie na wieści od Was 😉

  4. […] proponuje nam raczej ciepłe klimaty (w porównaniu do naszej obecnej aury:)) , czyli Lizbonę za 331 zł w dwie strony urozmaiconą o wypad na Maderę za kolejne 187 zł. Jeśli wolicie pozostać jednak w zimowych klimatach, to na blogu proponowany jest styczniowy […]

Leave a Comment