Lizbona i Porto w jednej podróży za 333 PLN

Na przełomie listopada oraz grudnia możemy zaplanować podróż do Portugalii – z Gdańska lecimy do Lizbony, wracamy z Porto do Gdańska. Za bilety lotnicze zapłacimy w sumie 333 PLN. Przeloty odbywają się liniami Ryanair oraz Wizz Air, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku.

Naszą podróż z Gdańska do Portugalii możemy zaplanować w terminie 27 listopada – 4 grudnia 2013 roku. Z Gdańska lecimy liniami Ryanair z przesiadką w Londynie Stansted do Lizbony. Wracamy z Porto liniami Ryanair do Paryża Beauvais, skąd dalej liniami Wizz Air do Gdańska. Za przeloty zapłacimy w sumie 333 PLN. Z Lizbony do Porto mamy do przebycia drogą lądową ok. 300 km.

  • Ryanair: Gdańsk – Londyn Stansted 72 PLN
  • Ryanair: Londyn Stansted – Lizbona 22,99 GBP (114 PLN)
  • Ryanair: Porto – Paryż Beauvais 14,99 EUR (63 PLN)
  • Wizz Air: Paryż Beauvais – Gdańsk 19,99 EUR (84 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) i przy podróży tylko z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest płatny (aktualny cennik).

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

gdnstn stnlis
 opobva  bvagdn

Sprawdź ceny noclegów w Portugalii:

>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów

 

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment