Latem do Svalbardu. Z Gdańska do Longyearbyen za 921 PLN

Przygotowaliśmy specjalną propozycję dla miłośników dalekiej północy – latem możemy zaplanować podróż do Svalbardu. Z Gdańska polecimy liniami Norwegian do Longyearbyen za 921 PLN od osoby. Najniższe ceny biletów dostępne są na lipiec oraz sierpień. Przewoźnik oferuje także przeloty z Oslo Gardermoen do Longyearbyen (więcej dostępnych terminów) za 492 PLN w dwie strony.

Z Gdańska do Svalbardu

Bilety rezerwujemy na stronie Norwegian (klik). Loty z Gdańska do Svalbardu odbywają się z przesiadką w Oslo Gardermoen, cena 921 PLN obowiązuje przy podróży tylko z bagażem podręcznym oraz przy płatności kartą debetową. Podróżując liniami Norwegian na pokład samolotu zabierzemy bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 23 cm  i o maksymalnej wadze do 10kg oraz dodatkowo małą torebkę damską lub torbę z laptopem.

gdnlyr

gdnlyr2

Z Oslo do Svalbardu

Więcej tańszych lotów do Svalbardu oferuje Norwegian bezpośrednio z Oslo Gardermoen – za przelot zapłacimy wtedy 492 PLN w dwie strony. Cena obowiązuje przy podróży tylko z bagażem podręcznym oraz przy płatności kartą debetową. Z Gdańska do Oslo Gardermoen dolecimy liniami SAS i Norwegian (kupujemy bilety osobno najpierw z  Gdańska do Oslo i dalej z Oslo do Longyearbyen), do Oslo Torp dolecimy liniami Wizz Air oraz do Oslo Rygge dolecimy liniami Ryanair.
osllyr

osllyr2

Noclegi


Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment