Lanzarote i Barcelona za 301 PLN

W styczniu wybierzemy się na Lanzarote i na zwiedzanie Barcelony za 301 PLN w dwie strony. Do Hiszpanii lecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair, a podróż potrwa w sumie tydzień czasu.

Podróż możemy zaplanować w terminie 19 – 26 styczeń 2013 roku. W sobotnie popołudnie lecimy liniami Wizz Air z Gdańska do Barcelony, gdzie przesiadamy się na samolot linii Ryanair z Barcelony na Lanzarote. Na wyspie spędzamy czas do czwartku, skąd odlatujemy liniami Ryanair do Barcelony. Na zwiedzanie Barcelony mamy czas w piątek oraz sobotę, kiedy liniami Wizz Air wracamy do Gdańska.

Za przeloty zapłacimy w sumie:

  • Wizz Air: Gdańsk – Barcelona 62 PLN
  • Ryanair: Barcelona – Lanzarote 23 EUR (94 PLN)
  • Ryanair: Lanzarote – Barcelona 29,99 EUR (123 PLN)
  • Wizz Air: Barcelona – Gdańsk 22 PLN.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Przy płatności kartą kredytową zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 2% od ceny biletu.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air i podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

3 Thoughts to “Lanzarote i Barcelona za 301 PLN”

  1. W drodze do Lanzarote – nie, przesiadka trwa godzinę i 40 minut.

Leave a Comment