Kup bilet lotniczy, otrzymasz zniżkę na hotel

Od 22 czerwca aż do 31 października 2012 roku trwa w eSKY.pl – Internetowym Centrum Podróży wakacyjna promocja. Każda osoba, która w tym czasie dokona za pośrednictwem serwisu rezerwacji biletu lotniczego online, otrzyma kupon rabatowy upoważniający do 7% zniżki przy rezerwacji hotelu. Kupony są ważne przez sześć miesięcy od daty wystawienia.


W okresie trwania promocji – od 22 czerwca do 31 października – każdy klient dokonujący zakupu biletu online otrzyma kupon rabatowy, upoważniający do 7 proc. zniżki przy rezerwacji hotelu. Do jednej rezerwacji lotniczej, niezależnie od liczby pasażerów, dodawany jest tylko jeden kupon rabatowy. Jest on wysyłany na adres mailowy podawany podczas rezerwacji biletu lotniczego.

Kup bilet lotniczy i rezerwuj hotel 7 % taniej !


Kupony można realizować przez sześć miesięcy od daty wystawienia przy rezerwacji dowolnego obiektu hotelowego z oferty eSKY.pl. By je wykorzystać, wystarczy podać, przy dokonywaniu zakupu online lub za pośrednictwem Telefonicznego Centrum Obsługi, unikalny kod znajdujący się na każdym z nich. Kupony nie łączą się z innymi promocjami.

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment