Krótki wypad do Londynu za 88 PLN

Pod koniec listopada możemy zaplanować krótki wypad do Londynu, za przelot z Gdańska na lotnisku Luton zapłacimy 88 PLN w dwie strony. Tanie loty do Londynu oferują nam linie lotnicze Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club. Tylko jeden termin podróży!

Nasz krótki wypad do Londynu możemy zaplanować w terminie 26 – 27 listopada 2013 roku. Za bilet w dwie strony zapłacimy 88 PLN od osoby w dwie strony – cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Więcej o klubie Discount Club przeczytacie w naszym poradniku.

gdnltn

Z lotniska Luton do centrum Londynu najtaniej dojedziemy easyBusem – za przejazd w jedną stronę zapłacimy od 2 GBP (+ 0,50 GBP opłaty manipulacyjnej). Planujecie wypad do Londynu? Zajrzyjcie do naszych krótkich przewodników, co warto zobaczyć w Londynie oraz przeczytajcie o darmowych atrakcjach miasta.

 

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment