KONKURS: Wygraj model samolotu Sky Airlines

Razem z GTI Travel Poland zapraszamy Was do konkursu, w którym do wygrania jest pięć modeli samolotu Sky Airlines. Co trzeba zrobić, by stać się szczęśliwym posiadaczem jednego z nich? Odpowiedzieć na cztery proste pytania dotyczące przewoźnika Sky Airlines.

Codziennie od wtorku (18.09) do piątku (21.09) na portalu pojawi się jedno pytanie dotyczące linii lotniczych Sky Airlines. Odpowiedź na zadanie pytanie należy przesłać drogą mailową na adres:

latamyzgdanska@gmail.com

w temacie wiadomości wpisując: Sky Airlines – Odp 1 (2, 3 i 4 w zależności od dnia) oraz swoje imię i nazwisko. Pytania będą proste, dla utrudnienia będą się pojawiać niespodziewanie między 12:00 a 20:00 🙂

Każdego dnia pierwsze pięć osób, które poprawnie odpowie na pytanie otrzyma punkty w zależności od kolejności nadesłania odpowiedzi – pierwsza osoba z prawidłową opowiedzią otrzyma 5 punktów, druga – 4 punkty etc. Pod koniec konkursu punkty zostaną zsumowane, a pięć osób z największą liczbą punktów zostanie nagrodzonych modelem samolotu Sky Airlines.

  • Konkurs trwa od 18.09 do 21.09.2012
  • Zwycięzców wyłonimy do 23.09.2012
  • Nagrody: pięć modeli samolotu w barwach czarterowej linii Sky Airlines (skala 1:100)
  • Sponsorem nagrody jest GTI Travel Poland

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment