Konkurs MasterCard: Podróż do wnętrza Ziemi

Odwiedź z najbliższą osobą jedną z najbardziej fascynujących jaskiń na świecie – Waitomo w Nowej Zelandii. Przeżyj niezapomnianą wyprawę w głąb Ziemi, pokonaj groty iskrzących się stalaktytów i stalagmitów, poczuj adrenalinę podczas zjazdu na linach czy spływu na gumowych kołach. Weź udział w konkursie MasterCard i wygraj niezapomnianą podróż do wnętrza Ziemi.

Przepłyń łodzią przez podziemną rzekę wśród rozświetlających ciemność owadów Glow Worms żyjących tylko w tej jaskini. Zetknij się z niezwykłą kulturą Maorysów i weź udział w pokazie tradycyjnych tańców i pieśni maoryskich, w tym słynnego tańca wojowników – haka. Zwiedź miasto Hobbitów i poznaj kulisy powstawania tej superprodukcji.Obejrzyj erupcję najwyższego gejzeru w Nowej Zelandii – Pohuku, odpocznij w rezerwacie wśród wrzących błot, jeziorek geotermalnych oraz nowozelandzkiej roślinności.Przejedź jedną z najpiękniej położonych dróg na świecie – The Coast Road, ciągnącą się wzdłuż wybrzeża do lodowca Fox Glacier, majestatycznie opadającego lodowym jęzorem do wysokości lasu deszczowego, co jest ewenementem na skalę światową.

KONKURS

Konkurs składa się z dwóch etapów:

 • I etapu trwającego od 4 lutego do 31 marca 2013 roku, w którym wygrać można nagrody dzienne i tygodniowe.
 • II etapu trwającego od 1 do 4 kwietnia 2013 roku, w którym wygrać można nagrodę główną.

I etap
Aby wziąć udział w I etapie Konkursu, wystarczy:

 • W okresie trwania I etapu konkursu dokonać co najmniej jednej transakcji o dowolnej wartości w punktach usługowo-handlowych.
 • Dokonać aktywacji konta poprzez zarejestrowanie się na stronie promocji.
 • Zarejestrować transakcję.
 • Zagrać w grę zręcznościową polegającą na osiągnięciu najlepszego wyniku.
 • Każda zarejestrowana transakcja to jedna szansa na wygraną.

II etap
Aby wziąć udział w II etapie Konkursu, wystarczy:

 • W okresie trwania I etapu konkursu dokonać co najmniej 5 transakcji o dowolnej wartości w punktach usługowo-handlowych.
 • Dokonać aktywacji konta poprzez zarejestrowanie się na stronie promocji
 • Zarejestrować transakcje.
 • Zagrać w grę zręcznościową polegającą na osiągnięciu najlepszego wyniku.
 • Każde 5 zarejestrowanych transakcji to jedna szansa na wygraną

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE, ZGŁOŚ TRANSAKCJĘ

ZASADY

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które dokonają transakcji w Polsce lub za granicą za pomocą kart World MasterCard®, w punktach usługowo-handlowych, w okresie od 4 lutego do 31 marca 2013 roku. W konkursie biorą udział transakcje dokonane kartami wydanymi przez banki z siedzibą w Polsce.

W konkursie nie biorą udziału transakcje dokonywane w bankomatach, internecie oraz dokonywane za pomocą karty World Signia™ MasterCard. Jedną Transakcję można zgłosić tylko jeden raz. Uczestnik ma obowiązek zachować dowody dokonania wszystkich transakcji, które zgłosił. Będą one potrzebne w przypadku przyznania nagrody.

NAGRODY

Nagroda główna to wspaniała wyprawa do Nowej Zelandii. Co tydzień wygrać można również tablet Panasonic Touchpad.

Do zdobycia są również nagrody codzienne.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE, ZGŁOŚ TRANSAKCJĘ

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment