KONKURS: Latam tanio z Ryanair!

Razem z przewoźnikiem Ryanair przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest bilet lotniczy dla dwóch osób na dowolnej trasie z Gdańska! Zapraszamy do udziału.

Aby wziąć udział w naszym konkursie „Latam tanio z Ryanair” należy wykonać zadanie konkursowe oraz odpowiedzieć na jedno pytanie.

 

Zadanie konkursowe:

Opisz krótko (ok. 10 zdań) swoją najlepszą, najciekawszą i najtańszą podróż, jaka odbyła się dzięki tanim biletom Ryanair, a rozpoczęła się w Gdańsku. 

Pytanie konkursowe:

Jakie kierunki obsługuje obecnie (w trwającym sezonie letnim) Ryanair z portu lotniczego Gdańsk? 

UWAGA: Aby Wasze zgłoszenie było brane pod uwagę, należy udzielić poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie. Zgłoszenia należy przesłać na adres: 

latamyzgdanska@gmail.com 

W temacie należy wpisać hasło „Latam tanio z Ryanair„, w treści wiadomości należy podać swoje imię, nazwisko oraz adres e-mailowy/numer telefonu (zostaną one wykorzystane jedynie do powiadomienia zwycięzcy o nagrodzie).

W wypowiedzi powinień być zawarty krótki opis podróży lotniczej, która odbyła się na pokładzie samolotu Ryanair i rozpoczęła się w Gdańsku. Przy wyborze zwycięzcy pod uwagę będziemy brać Waszą pomysłowość na złożenie ciekawej podróży z Ryanair, co udało Wam się zwiedzić dzięki tanim biletom zakupionym u przewoźnika etc.

  • Sponsorem nagrody – voucher’a na bilety lotnicze dla 2 osób w dwie strony – jest Ryanair.
  • Zgłoszenia przyjmujemy od 9 do 23 sierpnia 2012 roku.
  • Zwycięzca zostanie wyłoniony do 26 sierpnia 2012 roku.
  • Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

To może Ciebie zainteresować

One Thought to “KONKURS: Latam tanio z Ryanair!”

Leave a Comment