Kijów za 546 PLN w dwie strony

Dziś przedstawiamy Wam ofertę lotów do Kijowa – na Ukrainę polecimy za 546 PLN w dwie strony. Wygodne i szybkie przesiadki, bez konieczności nocowania na lotnisku.

Mamy dwie możliwości – polecieć LOTem przez Warszawę lub tanimi liniami Wizz Air przez Dortmund oraz Hamburg. Cena w obu przypadkach dość podobna: za 546 PLN polecimy LOTem do Kijowa we wrześniu, a za 562 PLN w czerwcu z Wizz Air. Lecąc LOTem możemy zabrać za to bagaż rejestrowany oraz otrzymamy poczęstunek na pokładzie. Wybór należy do Was 🙂

Naszą podróż rozpoczynamy 26 czerwca, lecimy z Gdańska do Dortmundu liniami Wizz Air. Za bilet zapłacimy 19 PLN.

Dalej lecimy liniami Wizz Air z Dortmundu do Kijowa, za bilet zapłacimy 228 PLN (jeśli jesteśmy członkami klubu Xclusive Club) lub 274 PLN (pozostali pasażerowie).

Wracamy 1 lipca liniami Wizz Air z Kijowa do Hamburga Lubeki. Za bilet zapłacimy 232 PLN (jeśli jesteśmy członkami klubu Xclusive Club) lub 278 PLN (pozostali pasażerowie).

Z Hamburga Lubeki lecimy dalej liniami Wizz Air do Gdańska. Za bilet zapłacimy 83 PLN (jeśli jesteśmy członkami klubu Xclusive Club) lub 125 PLN.

Jeśli jesteśmy członkami klubu Xclusive Club i posiadamy kartę MasterCard Wizz Air to za wszystkie bilety zapłacimy ok. 562 PLN.

Korzystając z oferty LOTu polecimy we wrześniu do Kijowa za 546 PLN w dwie strony.

Bilety kupujemy w taryfie First Minute:

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment