Jedna podróż, dwie stolice: Londyn i Paryż za 145 PLN

W grudniu możemy zaplanować podróż, podczas której możemy odwiedzić dwie wspaniałe stolice: Londyn oraz Paryż. Za przeloty zapłacimy w sumie 118 PLN, loty odbywają się liniami Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club. Z Londynu do Paryża dostaniemy się natomiast autobusem już od 27 PLN.

Naszą podróż do Anglii oraz Francji możemy zaplanować w terminie 3 – 11 grudnia 2013 roku – idealnie by zobaczyć te dwa piękne miasta świątecznie przystrojone. Z Gdańska lecimy do Luton, w Londynie spędzamy kilka dni, skąd następnie autobusem jedziemy do Paryża. W Paryżu mamy kolejne kilka dni na zwiedzanie, wracamy samolotem z Beauvais do Gdańska. Loty odbywają się liniami Wizz Air, przejazd autobusem realizowany jest przez MegaBus. Za bilety lotnicze zapłacimy w sumie 118 PLN, za przejazd autobusem zapłacimy 5,50 GBP (27 PLN).

  • Wizz Air: Gdańsk – Londyn Luton 34 PLN
  • MegaBus: Londyn – Paryż 5,50 GBP (27 PLN)
  • Wizz Air: Paryż Beauvais – Gdańsk 19,99 EUR (84 PLN).

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Więcej o klubie Discount Club przeczytacie w naszym poradniku.

Bilety MegaBus: Cena biletu zawiera opłatę transakcyjną w wysokości 0,50 GBP.

gdnltn bvagdn

lonpar

Autobusy między Londynem a Paryżem kursują dwa razy dziennie, według nas fajną opcją jest nocny przejazd – odpada nam jeden koszt noclegu.

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment