Z Hamburga na Dominikanę za 1068 PLN (+ dolot z Gdańska od 195 PLN)

Linie lotnicze TUIfly oferują nam przeloty w atrakcyjnej cenie za 1068 PLN w dwie strony z Hamburg na Dominikanę, w cenę biletu wliczony mamy już przewóz bagażu rejestrowanego (20 kg). Z Gdańska dolecimy do Hamburga Lubeki liniami Wizz Air, następnie musimy dostać się z Lubeki do Hamburga.

Nasz przelot z Hamburga do Punta Cana rezerwujemy na stronie TUI (klik). Dostępny jest tylko jeden termin: 18 marca – 1 kwietnia 2014 roku. Za przelot na Dominikanę zapłacimy 255 EUR, czyli 1068 PLN. W cenę biletu wliczony jest przewóz jednej sztuki bagażu rejestrowanego o wadze do 20 kg. Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (np. Visa Electron), przy płatności kartą kredytową doliczona zostanie opłata w wysokości 7 EUR.

1 2

Z Gdańska do Hamburga Lubeki dolecimy za 195 PLN w dwie strony. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) i przy podróży tylko z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest płatny.

3

Z lotniska Lubeka do Hamburga dojedziemy autobusami w ok. godzinę za 11,50 EUR w jedną stronę.

Noclegi

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment