Faro za 181 PLN

W styczniu polecimy do Faro nawet za 181 PLN w dwie strony. Do Portugalii lecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair z wygodnymi przesiadkami bez konieczności nocowania na lotnisku.

Naszą podróż z Gdańska do Faro możemy zaplanować w terminie 19 – 23 styczeń 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie:

  • Wizz Air: Gdańsk – Eindhoven 4 PLN
  • Ryanair: Eindhoven – Faro 23,99 EUR (100 PLN)
  • Ryanair: Faro – Londyn Stansted 14,99 EUR (62 PLN)
  • Ryanair: Londyn Stansted – Gdańsk 3 GBP + 6 GBP opłaty transakcyjnej (15 PLN + 30 PLN).

Bilety Ryanair: Jeśli mamy dostęp do karty Ryanair Cash Passport (działa tylko do 1 grudnia 2012 roku!), to za bilety z Gdańska do Faro zapłacimy jedynie 181 PLN w dwie strony. W przeciwnym przypadku, jeśli korzystamy tylko z karty MasterCard PrePaid to za bilety w dwie strony zapłacimy 211 PLN. Podróżujemy tylko z bagażem podręcznym.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

 

To może Ciebie zainteresować

One Thought to “Faro za 181 PLN”

  1. […] na Latamyzgdanskadoportugalii.pl. Po pierwsze  znalezisko z cyklu „hitowe”, czyli połączenie z południową Portugalią za 181 złotych! Drugim kierunkiem jest chłodniejsze Porto za 184zł ale za to na weekend. Ponadto info o dwóch […]

Leave a Comment