Eurolotem po Polsce za 149 PLN

Eurolot przygotował dla nas specjalną promocję, w której będziemy mogli kupić bilety na loty krajowe z Gdańska już za 149 PLN w jedną stronę. Promocja wystartuje w środę (6.03) tuż po północy i potrwa do godziny 23:59 w piątek (8.03).

Eurolotem za 149 PLN w jedną stronę polecimy z Gdańska do Warszawy oraz Krakowa. W cenie mamy już przewóz bagażu rejestrowanego. Promocją objęty będzie okres podróży od 15 kwietnia do 26 października 2013 roku.

Niestety, dalej nie wiadomo, czy w sezonie letnim będą kontynuowane loty z Gdańska do Wrocławia, na razie nie ma możliwości rezerwacji biletów na tej trasie.

To może Ciebie zainteresować

5 Thoughts to “Eurolotem po Polsce za 149 PLN”

  1. a żonka mi sie telepała wczoraj 10 h do Krakowa pociagiem , jakas magia 7,5 do centralnej , a potem 2,5 do krakowa tylko

  2. nie moge sie doczekac! WAW i KRK to mus dla mnie, wiec 3mam kciuki za dobre ceny w moich terminach.

  3. moja się telepała wczoraj 8h z Wrocławia .. gdzie czasy Olt i lotów za 99zł ? Wprowadzili by płatny bagaż i jedzenie , i z ceną zeszli.

  4. No niestety dobre czasy taniego latania po kraju się skończyły. LOTem też można było polecieć z Gdańska do Warszawy za 61 PLN w jedną stronę.

  5. Mozna czasem kombinować przez Oslo Katowice i coś tam jeszcze ale to znów czasowo podobnie do pociągu.

Leave a Comment