Eindhoven za 68 PLN + opcja na Amsterdam

W styczniu oraz w lutym możemy zaplanować podróż do Holandii – z Gdańska do Eindhoven polecimy za 68 PLN w dwie strony. Do Holandii dolecimy liniami Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club, dostępnych kilka terminów podróży, w tym na jeden dzień.

Naszą podróż z Gdańska do Eindhoven możemy zaplanować w terminach:

  • 14 stycznia*
  • 14 – 18 stycznia
  • 28 stycznia – 4 lutego
  • 1 – 4 lutego
  • 4 lutego*

* – wypad do Eindhoven na kilka godzin

Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

gdnein

Z Eindhoven do Amsterdamu

Z lotniska Eindhoven dojedziemy autobusami Terravision do Amsterdamu w 1h45min. Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się od 22,50 EUR, za podróż powrotną zapłacimy 38,50 EUR (163 PLN) przy rezerwacji biletów przez internet. Rozkład jazdy autobusów można sprawdzić tutaj.

Z lotniska dojedziemy autobusem w ok. 20 minut do stacji kolejowej w Eindhoven, bilet w jedną stronę kosztuje 3,50 EUR (15 PLN) od osoby. Z Eindhoven dojedziemy pociągiem w 1h20minut do Amsterdamu, za bilet zapłacimy 17,90 EUR w jedną stronę, bilet w dwie strony kosztuje 35,80 EUR (152 PLN). Rozkład pociągów oraz ceny możemy sprawdzić tutaj.

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment