Citibank wycofuje kartę Wizz Air World MasterCard

Ważna informacja dla posiadaczy kart Wizz Air World MasterCard – Citibank rozwiązuje współpracę z Wizz Air i wycofuje kartę Wizz Air World MasterCard, co oznacza zakończenie programu lojalnościowego.

Informacja ze strony Citibanku:

Informujemy, że od 16 czerwca 2014 r. przestaje obowiązywać umowa pomiędzy Bankiem Handlowym w Warszawie  a firmą Wizz Air. Konsekwencją tego jest zamknięcie Programu Lojalnościowego dostępnego w ramach Karty Kredytowej Citibank Wizz Air oraz zamknięcie systemu naliczania punktów za transakcje dokonywane tą Kartą.

Punkty zgromadzone w Programie Lojalnościowym Karty Kredytowej Citibank Wizz Air mogą Państwo przenieść z Karty na konto WIZZ na dotychczasowych warunkach do 15 czerwca 2014. Po tym terminie Bank automatycznie w ciągu 30 dni przekaże wszystkie pozostałe punkty na aktywne Konto WIZZ. Punkty zachowają ważność jeszcze przez kolejne 24 miesiące. Prosimy o upewnienie się, że Państwa Konto WIZZ jest aktywne.

Bezpłatne członkostwo w Klubie Wizz Discount Club, w tym zniżki na bilety dla obecnych posiadaczy Karty, pozostaje aktywne do wygaśnięcia. Datę ważności członkostwa w ramach Programu Lojalnościowego do Karty Kredytowej Citibank Wizz Air mogą Państwo potwierdzić za pośrednictwem telecentrum Wizz Air pod numerem tel. 703 60 39 93.

W najbliższym czasie Państwa dotychczasowa Karta Kredytowa zostanie bezpłatnie wymieniona na Kartę Kredytową Citibank Gold. Pozwoli to na zachowanie dotychczasowych przywilejów wynikających z posiadania produktu naszego Banku. Wszelkie warunki, związane z ofertą cenową Karty Kredytowej Citibank Wizz Air będą warunkami obowiązującymi dla nowo wydanej karty.

W celu wymiany Karty Kredytowej na inną niż zaproponowana przez Bank, prosimy o kontakt za pośrednictwem serwisu bankowości elektronicznej Citibank Online (kontakt z bankiem > pytania > karty kredytowe > zmiana typu karty kredytowej)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment