Budapeszt w czerwcu już za 84 PLN

Tym razem lecimy w czerwcu do Budapesztu już za 84 PLN w dwie strony. Bez dłuższych przesiadek i konieczności nocowania na lotnisku.

Korzystając z oferty Wizz Air polecimy z Gdańska do Budapesztu już za 84 PLN (jeśli jesteśmy członkami klubu Xclusive Club) w dwie strony. Lecimy 5 czerwca z Gdańska do Dortmundu, za bilet zapłacimy 19 PLN.

Dalej lecimy liniami Wizz Air z Dortmundu do Budapesztu, za bilet zapłacimy 42 PLN (członkowie klubu Xclusive Club) lub 62 PLN (pozostali pasażerowie).

Wracamy 11 czerwca liniami Wizz Air z Budapesztu do Malme, za bilet zapłacimy 19 PLN (członkowie klubu Xclusive Club) lub 39 PLN (pozostali pasażerowie).

Z Malme wracamy do Gdańska liniami Wizz Air, za bilet zapłacimy 4 PLN (członkowie klubu Xclusive Club) lub 23 PLN (pozostali pasażerowie).

Jeśli jesteśmy członkami klubu Xclusive Club to za wszystkie przeloty zapłacimy 84 PLN, w innym przypadku nasza lotnicza podróż będzie nas kosztowała 143 PLN.

Podane ceny obowiązują przy płatności kartą MasterCard Wizz Air oraz przy podróży z bagażem podręcznym. Jeśli nie posiadacie jeszcze takiej karty, możecie wypełnić formularz tutaj:  zdobądź kartę MasterCard Wizz Air.

 

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment