Budapeszt od 66 PLN

W marcu polecimy do Budapesztu od 66 PLN w dwie strony. Na Węgry dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair. Najniższa cena dostępna jest dla członków Discount Club oraz osób, które posiadają konto WIZZ. W przypadku innej metody płatności za bilety do Budapesztu zapłacimy 120 PLN w dwie strony.

Naszą podróż do Budapesztu możemy zaplanować w terminie 13 – 16 marzec 2013 roku. Za bilety zapłacimy (w nawiasach podano cenę biletu Wizz Air zawierającą opłatę manipulacyjną za przelew):

  • Wizz Air: Gdańsk – Sztokholm Skavsta 4 PLN (22 PLN)
  • Ryanair: Sztokholm Skavsta – Budapeszt 89 SEK
  • Wizz Air: Budapeszt – Goteborg 1090 HUF (2190 HUF)
  • Wizz Air: Goteborg – Gdańsk 9 SEK (49 SEK)

Bilety Wizz Air: Jeśli jesteśmy członkami klubu Discount Club oraz posiadamy środki na koncie WIZZ, to za bilet w dwie strony zapłacimy 66 PLN. Jeśli jesteśmy członkami Discount Club, a za bilety zapłacimy przelewem, to przelot w dwie strony do Budapesztu będzie nas kosztował 120 PLN. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Bilety Ryanair: Cena biletu obowiązuje przy płatności kartą debetową (np. Visa Electron, MasterCard PrePaid). W przypadku płatności kartą kredytową zostanie doliczona dodatkowe 2% od wartości ceny biletu. Podróż tylko z bagażem podręcznym.

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment