Bolonia za 264 PLN

W styczniu polecimy na weekend z Gdańska do Bolonii za 264 PLN w dwie strony. Lecimy z wygodnymi (kilka godzin oczekiwania) przesiadkami w Beauvais oraz Stansted, bez konieczności nocowania na lotnisku.

Naszą podróż do Bolonii możemy zaplanować w termie 18 – 21 stycznia 2013 roku. Najpierw lecimy liniami Wizz Air z Gdańska do Paryża Beauvais. Po pięciu godzinach oczekiwania wsiadamy na pokład Ryanair i lecimy do Bolonii. Wracamy liniami Ryanair z Bolonii do Londynu Stansted, gdzie czeka nas sześć godzin w oczekiwaniu na kolejny rejs Ryanair z Londynu Stansted do Gdańska.

Za bilety w dwie strony zapłacimy w sumie 264 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Paryż Beauvais 22 PLN
  • Ryanair: Paryż Beauvais – Bolonia 15 EUR (62 PLN)
  • Ryanair: Bolonia – Londyn Stansted 19 EUR + 6 EUR opłaty transakcyjnej (103 PLN)
  • Ryanair: Londyn Stansted – Gdańska 9 GBP + 6 GBP opłaty transakcyjnej (77 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club (dawny Xclusive Club) posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą MasterCard PrePaid (wylot z Francji) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Przy wylocie z Włoch oraz Wielkiej Brytanii jedyną kartą zwalniająca z opłaty transakcyjnej jest Ryanair Cash Passport.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air lub MasterCard PrePaid? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!


 

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment