Bezdroża. Przewodniki ludzi ciekawych

Chcemy, by nasze książki, pisane przez pasjonatów, zarażały wędrówką w poszukiwaniu nowych, nieznanych miejsc i pomagały w odkrywaniu szlaków niewydeptanych jeszcze przez turystów. Choć prowadzimy także przez popularne miasta i kraje, staramy się podpowiadać, jak – nawet idąc promenadą w tłumie spacerowiczów – usłyszeć opowieści starych murów, samotnych drzew i zapomnianych duchów. 

Wybieracie się w daleką podróż? Szukacie inspiracji? Potrzebujecie dobrego przewodnika? A może Waszą ulubioną lekturą są książki podróżnicze? To wszystko znajdziecie w jednym, wyjątkowym miejscu – na stronie Bezdroza.pl.

Zgromadzone zostały tutaj przewodniki po całym świecie, mapy, książki podróżnicze, poradniki, rozmówki, ebooki etc. Kupicie tu naprawdę wyjątkowe pozycje – w sprzedaży pojawi się np. wkrótce Poradnik Taniego Podróżowania.

Zapraszamy Was do odwiedzenia strony, znajdziecie tu nie tylko książki, ale równie relacje z podróży, informacje o imprezach i festiwalach podróżniczych, możecie też wstąpić do Bezdrożówki – Klubu Ludzi Ciekawych.

Aktualne promocje na książki w Bezdroza.pl

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment