Bergamo i Timisoara za 34 PLN

W listopadzie lub grudniu wybierzemy się do Bergamo i Timisoary za 34 PLN w dwie strony. W czasie naszej włosko-rumuńskiej podróży dwa dni spędzimy w Bergamo, a dwa kolejne w Timisoarze. Oferta skierowana do członków klubu Discount Club w Wizz Air.

Z Gdańska do Bergamo lecimy liniami Wizz Air, lądujemy we Włoszech wieczorem. Na miejscu spędzamy cały czwartek, w piątek rano wylatujemy Wizz Air’em do Timisoary. Nasz pobyt Rumunii potrwa dwa dni (piatek, sobota). W niedzielę rano wracamy Wizz Air’em z Timisoary do Bergamo, gdzie mamy cały dzień na zwiedzanie miasta. Wieczorem w niedzielę wylatujemy Wizz Air’em z  Bergamo do Gdańska.

Naszą podróż do Bergamo oraz Timisoary możemy zaplanować w dwóch terminach za 34 PLN:

  • 21 – 25 listopad
  • 5 – 9 grudnia.

Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment