Bergamo, Barcelona i Costa Brava od 127 PLN

W kwietniu polecimy z Gdańska na wybrzeże Costa Brava od 127 PLN w dwie strony. W jedną stronę lecimy liniami Ryanair do Girony z przesiadką w Bergamo, gdzie mamy cały dzień na zwiedzanie tego uroczego włoskiego miasteczka. Wracamy liniami Wizz Air z Barcelony.

Naszą podróż do Hiszpanii możemy zaplanować w terminie 7 – 12 kwietnia 2013 roku. Za bilety w najtańszej możliwej opcji zapłacimy w sumie niecałe 127 PLN w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Mediolan Bergamo 44 PLN
  • Ryanair: Mediolan Bergamo – Barcelona Girona 9,80 EUR (41 PLN)
  • Wizz Air: Barcelona – Gdańsk 9,99 EUR (41,50 PLN)

Do Mediolanu Bergamo przylatujemy w godzinach porannych i mamy cały dzień, by zwiedzić miasto. Z lotniska dojedziemy autobusem miejskim do Bergamo w 15 minut, cena biletu w jedną stronę wynosi 2,10 EUR. Wieczorem wylatujemy z Bergamo do Girony, gdzie spędzamy kilka dni na wybrzeżu Costa Brava i w Barcelonie. Wylot mamy z lotniska El Prat.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.  W przypadku płatności za pomocą przelewu do podanej ceny biletu należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży z bagażem podręcznym. Przy płatności za pomoca karty kredytowej, do ceny doliczone zostanie 2% wartości ceny biletu.


To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment