Barcelona za 84 PLN!

Bilety Wizz Air za 44 PLN szybko zostały wykupione, teraz dostępne są za 84 PLN w dwie strony z Gdańska do Barcelony. Dostępne są dwa terminy w tej cenie, oferta dla członków klubu Xclusive Club.

Z Gdańska do Barcelony za 84 PLN w dwie strony polecimy w terminach:

  •  8 – 15 grudnia
  • 12 – 19 stycznia

Cena obowiązuje dla członków klubu Xclusive Club posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Xclusive Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

8 Thoughts to “Barcelona za 84 PLN!”

  1. 8-15 grudnia jeszcze tak, ale na styczeń w tej cenie jest tylko 1 bilet. za lot w 12-19 sstycznia (płacąc kartą Wizz i będąc w klubie) zapłacimy już 348zl za dwie osoby.

  2. To kupujemy dla jednej osoby ten tańszy, a potem robimy drugą rezerwację dla drugiej osoby 😉

  3. a czy aby skorzystać ze zniżki wynikającej z przynależności do klubuWizz, nie trzeba być na jednej rezerwacji z osobą, która jest jego członkiem?

  4. W przypadku, gdyby obie osoby miały Xclusive Club, to by przeszło.

  5. tak, to oczywiste 😉 myślałam, że znaleźliście jakiś inny sposób. czyli nie można rezerwować pojedynczo, jeżeli jest tylko jedno członkostwo w Wizz. ok, dziękuję za info. pozdr

Leave a Comment