Barcelona za 148 PLN + opcja na Ibizę lub Maroko od 118 PLN

Pod koniec listopada polecimy z Gdańska do Barcelony za 148 PLN w dwie strony. Tanie loty do Hiszpanii oferują nam linie lotnicze Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club. Dostępny tylko jeden termin podróży.

Naszą podróż z Gdańska do Barcelony za 148 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminie 24 listopada – 1 grudnia. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest płatny.

Obrazek 2

Za tygodniowy pobyt w Barcelonie (pokój dwuosobowy ze wspólną łazienką) zapłacimy w sumie 870 PLN, czyli 62 PLN od osoby za dobę.

>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów

hotel

Wypożyczenie samochodu na siedem dni będzie nas kosztowało w sumie 151,80 PLN, czyli 22 PLN za dobę.

>>> Wypożycz samochód

auto

… … …

Jeśli tydzień w Barcelonie to dla Was za długo, to możecie skorzystać z niskich cen na przeloty liniami Ryanair i polecieć z lotniska El Prat np. na Ibizę lub do Maroka od 118 PLN w dwie strony.

Ibiza

Z Barcelony na Ibizę możemy polecieć w terminie 26 – 30 listopada (dużo dostępnych terminów w tej cenie, loty dwa razy dziennie), za przelot w dwie strony zapłacimy 28,20 EUR (118 PLN). Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

bcnibz ibzbcn

Fez

Z Barcelony do Fezu w Maroku polecimy w terminie 26 – 30 listopada, za przelot w dwie strony zapłacimy 29,98 EUR (126 PLN). Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

bcnfez  fezbcn
Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment