Barcelona za 138 PLN, Porto za 303 PLN, Lizbona za 353 PLN

Korzystając z ciągle dostępnej niskiej ceny na przeloty Wizz Air z Gdańska do Barcelony w listopadzie, możemy nasz pobyt w Hiszpanii urozmaicić o wizytę w Porto lub Lizbonie.

Za przelot liniami Wizz Air z Gdańska z Barcelony w terminie 17 – 24 listopad zapłacimy 138 PLN w dwie strony – cena dostępna jest dla członków klubu Xclusive Club posiadających kartę Citibank Wizz Air, podróżujacych z bagażem podręcznym.

Z Barcelony do Porto polecimy liniami Ryanair w terminie 19 – 23 listopad, za bilet w dwie strony zapłacimy 28 EUR + 12 EUR opłaty transakcyjnej (165 PLN). Z opłaty tej zwalnia tylko karta Ryanair Cash Passport!

Możemy również wybrać się z Barcelony do Lizbony liniami easyJet, za przelot w dwie strony w terminie 21 – 24 listopad zapłacimy 52 EUR (przy płatności kartą debetową), czyli ok. 215 PLN.

To może Ciebie zainteresować

2 Thoughts to “Barcelona za 138 PLN, Porto za 303 PLN, Lizbona za 353 PLN”

  1. Jesli chodzi o porto to sa tansze opcje 🙂 via londyn eindhoven :))

  2. W podobnym listopadowym terminie lecąc z GDN do OPO przez EIN czy STN wyjdzie podobnie. Sprawdziliśmy, bilet ze Stansted w dwie strony do Porto kosztuje 36 GBP + opłata transakcyjna za kartę, czyli nawet 250 PLN, a jeszcze trzeba do Londynu dolecieć 🙂

Leave a Comment