Barcelona od 128 PLN

Mamy dla Was kilka propozycji lotów do Barcelony oraz na wybrzeże Costa Brava od 128 PLN w dwie strony. Loty do Hiszpanii odbywają się liniami Wizz Air lub Ryanair. Dostępnych jest kilka terminów podróży na przełomie marca oraz kwietnia.

Barcelona za 128 PLN

Z Gdańska do Barcelony za 128 PLN w dwie strony polecimy liniami Wizz Air w terminie 26 – 30 marca 2013 roku. Cena biletu obowiązuje dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ. W przypadku płatności przelewem należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż z małym bagażem podręcznym.

Barcelona i Girona za 148 PLN

Podróż do Hiszpanii za 148 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminie 30 marca – 4 kwietnia 2013 roku. Tym razem najpierw lecimy linimi Wizz Air z Gdańska do Barcelony, za bilet zapłacimy 44 PLN od osoby – cena obowiązuje dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ. W przypadku płatności przelewem należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż z małym bagażem podręcznym.

Wracamy liniami Ryanair z Girony do Gdańska, za bilet zapłacimy 25 EUR – cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży z bagażem podręcznym. Przy płatności za pomoca karty kredytowej, do ceny doliczone zostanie 2% wartości ceny biletu.

Girona za 262 PLN

Z Gdańska do Girony polecimy liniami Ryanair w terminie 14 – 18 kwietnia 2013 roku za 262 PLN w dwie strony. Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży z bagażem podręcznym. Przy płatności za pomoca karty kredytowej, do ceny doliczone zostanie 2% wartości ceny biletu.

To może Ciebie zainteresować

3 Thoughts to “Barcelona od 128 PLN”

  1. Dziecko w wieku 1r leci za darmo? A co z wozkiem?

  2. Za dziecko normalnie trzeba zapłacić – opłata wynosi jak za bilet dorosłego, ale nie więcej niż 113 PLN. Wózek dziecięcy można przewieźć na darmo.

Leave a Comment