Barcelona i Gran Canaria za 346 PLN

Na przełomie listopada i grudnia polecimy do Barcelony i dalej na Gran Canarię za 346 PLN w dwie strony. Do stolicy Katalonii dolecimy liniami Wizz Air, a na Wyspy Kanaryjskie polecimy Ryanair’em.

Naszą podróż do Hiszpanii możemy zaplanować w terminie 24 listopad – 1 grudzień 2012 roku. W sobotę lecimy Wizz Air’em z Gdańska do Barcelony. W niedzielę lecimy Ryanair’em z Barcelony na Gran Canarię. Wracamy w środę z Gran Canarii do Barcelony, gdzie spędzamy czas do soboty. Z Barcelony do Gdańska wracamy Wizz Air’em. Za bilety zapłacimy w sumie 346 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Barcelona 62 PLN
  • Ryanair: Barcelona – Gran Canaria 14,99 EUR + 6 EUR opłaty transakcyjnej (86 PLN)
  • Ryanair: Gran Canaria – Barcelona 14,99 EUR + 6 EUR opłaty transakcyjnej (86 PLN)
  • Wizz Air: Barcelona – Gdańsk 112 PLN.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Bilety Ryanair: Cena biletów obowiązuje przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Jedyną kartą zwalniającą z opłaty transakcyjnej jest Ryanair Cash Passport.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment