Barcelona Girona za 169 PLN

Pod koniec października polecimy liniami Ryanair z Gdańska do Barcelony Girony za 169 PLN w dwie strony. Z Girony możemy udać się do jednego z licznych miasteczek turystycznych na wybrzeżu Costa Brava lub spędzić czas w Barcelonie.

Bilety za 169 PLN z Gdańska do Barcelony Girony dostępne są w terminie 21 – 25 październik. Cena biletu w dwie strony, obowiązuje przy płatności kartą MasterCard PrePaid oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

Autokar z lotniska Girona do centrum Barcelony odjeżdża ok. 20-25 minut po każdym planowanym przylocie samolotu. Za bilet w jedną stronę zapłacimy 15 EUR, za bilet powrotny 25 EUR. Z lotniska do centrum Girony dojedziemy autobusem za 2,60 EUR w jedną stronę lub 5 EUR w dwie strony.

Za czterodniowy pobyt w Barcelonie w hotelu 2* w pokoju dwuosobowym zapłacimy 315 PLN od osoby. Nocleg znaleziony w serwisie AlphaRooms.

Jeśli wolimy pozostać na wybrzeżu Costa Brava, to za czterodniowy pobyt w apartamencie typu studio w miejscowści Lloret de Mar zapłacimy 165 PLN od osoby. Nocleg znaleziony w serwisie Booking.com

 

Kącik rezerwacji:

  • Zarezerwuj bilety lotnicze TUTAJ
  • Zarezerwuj nocleg w Lloret de Mar TUTAJ
  • Zarezerwuj nocleg w Barcelonie TUTAJ

 

 

 

 

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment