Baku + jeden dzień w Budapeszcie za 285 PLN

Na przełomie października oraz listopada możemy zaplanować podróż do Azerbejdżanu. Z Gdańska do Baku dolecimy liniami Wizz Air, z dwoma przesiadkami w każdą stronę, a w drodze powrotnej mamy jeszcze jeden dzień na zwiedzanie Budapesztu. Najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club. Uwaga: wymagane wizy do Azerbejdżanu.

Naszą podróż do Azerbejdżanu możemy zaplanować w terminie 25 października – 6 listopada. Wszystkie loty odbywają się liniami Wizz Air (uwaga: przesiadki w liniach niskokosztowych zawsze są na własną odpowiedzialność!). 25 października lecimy z Gdańska przez Dortmund do Budapesztu, skąd wieczorem odlatujemy do Baku. Przerwy między kolejnymi lotami są na tyle długie, że powinniśmy bez problemu zdążyć na każdy rejs. Z Baku wylatujemy 5 listopada do Budapesztu, gdzie czeka nas jednodniowy przystanek. 6 listopada lecimy z Budapesztu przez Malme do Gdańska. Za bilety lotnicze (sześć odcinków) zapłacimy w sumie 285 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Dortmund 34 PLN
  • Wizz Air: Dortmund – Budapeszt 9,99 EUR (43 PLN)
  • Wizz Air: Budapeszt – Baku 4090 HUF (58 PLN)
  • Wizz Air: Baku – Budapeszt 4090 HUF (58 PLN)
  • Wizz Air: Budapeszt – Malme 4090 HUF (58 PLN)
  • Wizz Air: Malme – Gdańsk 69 SEK (34 PLN)

Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny i bagaż rejestrowany dodatkowo płatne.

 

Obrazek 3 Obrazek 4

Obrazek 6

 

Obrazek 7 Obrazek 9

Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi w Azerbejdżanie:
>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów
>>> Wimdu (skorzystaj ze zniżki 40 PLN!)

 

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment