Amsterdam od 231 PLN w dwie strony

Przygotowaliśmy dla Was dwie propozycje, jak tanio dotrzeć z Gdańska do Amsterdamu. Bezpośrednie rejsy między Gdańskiem a Amsterdamem oferuje trzy razy w tygodniu Eurolot, jednak ceny w jedną stronę zaczynają się od 199 PLN od osoby. Można również skorzystać z oferty Wizz Air i dolecieć z Gdańska do Eindhoven za 68 PLN w dwie strony. Z lotniska możemy wsiąść w autobus Terravision który zawiezie nas do centrum Amsterdamu, możemy również z lotniska wsiąść w autobus miejski, dojechać na stację kolejową w Eindhoven i stamtąd udać się do Amsterdamu pociągiem.

Z Gdańska do Eindhoven dolecimy liniami Wizz Air za 68 PLN w dwie strony, np. w terminie 12 – 16 listopada 2013 roku. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Obrazek 10

Z lotniska Eindhoven dojedziemy autobusami Terravision do Amsterdamu w 1h45min. Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się od 22,50 EUR, za podróż powrotną zapłacimy 38,50 EUR (163 PLN) przy rezerwacji biletów przez internet. Rozkład jazdy autobusów można sprawdzić tutaj.


Obrazek 11

Z lotniska dojedziemy autobusem w ok. 20 minut do stacji kolejowej w Eindhoven, bilet w jedną stronę kosztuje 3,50 EUR (15 PLN) od osoby. Z Eindhoven dojedziemy pociągiem w 1h20minut do Amsterdamu, za bilet zapłacimy 17,90 EUR w jedną stronę, bilet w dwie strony kosztuje 35,80 EUR (152 PLN). Rozkład pociągów oraz ceny możemy sprawdzić tutaj.


Obrazek 12

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment