Alicante za 136 PLN

W styczniu wybierzemy się z Gdańska do Alicante za 136 PLN w dwie strony. Do Hiszpanii lecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair z przesiadkami – w jedną stronę wymagany jest nocleg na lotnisku.

Naszą podróż do Alicante możemy zaplanować w terminie 16 – 19 styczeń 2013 roku. Z Gdańska lecimy liniami Wizz Air do Mediolanu Bergamo, gdzie czeka nas nocne oczekiwanie na lotnisku. W czwartek rano wsiadamy na pokład linii Ryanair i lecimy do Alicante. Z Alicante wylatujemy w sobotę wieczorem liniami Ryanair do Barcelony, gdzie mamy godzinę i 20 minut na przesiadkę na nasz lot do Gdańska z liniami Wizz Air.

Za bilety zapłacimy w sumie 136 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Mediolan Bergamo 22 PLN
  • Ryanair: Mediolan Bergamo – Alicante 15 EUR (61 PLN)
  • Ryanair: Alicante – Barcelona 8 EUR (33 PLN)
  • Wizz Air: Barcelona – Gdańsk 4,99 EUR (20 PLN)

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Przy płatności kartą kredytową zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 2% od ceny biletu.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air i podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment