Alicante, Barcelona i Walencja za 442 PLN

Alicante, Barcelona i Walencja w nieco ponad tydzień. W czerwcu polecimy na wakacje na hiszpańskie wybrzeże już za 442 PLN.

Naszą podróż zaczynamy 10 czerwca, lecimy liniami Ryanair z Gdańska do Oslo Rygge. Za bilet zapłacimy 46 PLN od osoby.

Dalej lecimy liniami Ryanair z Oslo Rygge do Walencji. Za bilet zapłacimy 99 NOK, czyli 57 PLN od osoby.

Po krótkim pobycie w Walencji, jedziemy pociągiem do Alicante. Podróż nie zajmie nam więcej niż dwie godziny, a za bilet zapłacimy 18 EUR, czyli 78 PLN.

Z Alicante lecimy liniami Ryanair do Barcelony El Prat. Za bilet zapłacimy 14 EUR (+6 EUR opłaty za kartę), czyli 87 PLN.

Z Barcelony Girony możemy wrócić do Gdańska liniami Ryanair,  za bilet zapłacimy 39 EUR (+6 EUR opłaty za kartę), czyli 195 PLN.

Możemy również polecieć z Barcelony El Prat do Gdańska liniami Wizz Air – jeśli jesteśmy członkami klubu Xclusive Club i posiadamy kartę MasterCard Wizz Air, to za bilet zapłacimy 50 EUR (217 PLN) lub jeśli chcemy zostać parę dni dłużej to 40 EUR (174 PLN).

Podróżujemy oczywiście z bagażem podręcznym, a w przypadku lotów Ryanair z Gdańska do Oslo Rygge i dalej do Walencji płacimy kartą MasterCard PrePaid. Przy kolejnych lotach Ryanair na terenie Hiszpanii oraz do Polski niestety nie unikniemy opłaty manipulacyjnej – tu potrzebujemy już karty Ryanair Cash Passport (nie jest jeszcze dostępna w Polsce).

ZAREZERWUJ NOCLEGI W HISZPANII

 

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment