Accorhotels: 50% zniżki na nocleg

Sieć Accorhotels przygotowała kolejną promocję, w której noclegi w jednym z 1300 hoteli zarezerwujemy za połowę ceny.

Aby skorzystać z 50% zniżki musimy być członkami klubu Le Club Accorhotels (darmowa rejestracja). Tańszych noclegów szukamy w terminie od 6 lipca do 2 września 2012 roku.

Zarezerwuj noclegi z 50% zniżką

Oferta obejmuje rezerwacje:

– dokonane w dniach od 12 do 22 czerwca 2012 r., dla członków Le Club Accorhotels,

– dokonane w dniach od 14 do 22 czerwca 2012 r., dla subskrybentów newslettera ACCOR,

– dokonane w dniach od 19 do 22 czerwca dla pozostałych osób,

– opłacone poprzez stronę internetową www.accorhotels.com,

– odnoszące się do pobytów w terminie pomiędzy 06 lipca 2012 r. a 02 września 2012 r., w jednym z hoteli biorących udział w promocji.

Zniżka w wysokości 50% przysługuje wyłącznie członkom Le Club Accorhotels i dotyczy standardowych cen pokoi, obowiązujących w zarezerwowanym terminie na ogólnych warunkach.

Zniżka w wysokości 40% przysługuje osobom niebędącym członkami programu i dotyczy standardowych cen pokoi, obowiązujących w zarezerwowanym terminie na ogólnych warunkach.

Płatności należy dokonać przez internet, za pomocą karty kredytowej, w momencie rezerwacji. Jeśli oferta „Szalone ceny” nie będzie dostępna we wskazanych terminach, na ekranie z cenami pojawi się automatycznie inna stawka standardowa.Rezerwacje dokonywane w ramach oferty nie podlegają zmianom, anulacji ani wymianie. Nie obowiązuje także zwrot pieniędzy. Oferta nie łączy się z innymi zniżkami ani promocjami.

Zarezerwuj noclegi z 50% zniżką

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment