Nie polecimy do Brukseli Charleroi

Linie lotnicze Wizz Air skasują w nadchodzącym sezonie zimowym połączenie z Gdańska do Brukseli Charleroi – wynika w systemu rezerwacyjnego przewoźnika.

Loty z Gdańska do Brukseli Charleroi są dostępne tylko do 6 listopada 2017 roku. Obecnie Wizz Air oferuje rejsy do Belgii dwa razy w tygodniu.

Informację potwierdził również Wizz Air: Powszechną praktyką w branży lotniczej są zmiany częstotliwości lotów w zależności od sezonu oraz wyników na poszczególnych trasach. Wizz Air stale monitoruje ruch na wszystkich trasach, aby oferować jak najniższe ceny swoich najpopularniejszych usług. Połączenie Gdańsk-Bruksela Charleroi zostanie zlikwidowane od 7 listopada, ponieważ nie spełniło zakładanych oczekiwań, a działalność gdańskiej siatki musi być zoptymalizowana. Dodatkowa zdolność przewozowa zostanie wykorzystana na innych trasach w nadchodzącym okresie, ponieważ zawsze oceniamy nowe szanse, które najlepiej zaspokajają potrzeby naszych klientów.

Pasażerowie, których dotyczą te zmiany są informowani i mogą skorzystać z innych połączeń, otrzymać zwrot kosztów lub 120% wartości rezerwacji na konto WIZZ.

Bruksela Charleroi to jedyne lotnisko w Belgii, do którego można było bezpośrednio polecieć z Gdańska.

Top