Więcej lotów KLM z Gdańska do Amsterdamu

Świetna wiadomość dla wszystkich mieszkańców Pomorza! Linie lotnicze KLM poinformowały o zwiększeniu częstotliwości rejsów między Gdańskiem a Amsterdamem.

KLM uruchomił loty z Gdańska do Amsterdamu w połowie maja 2017 roku. Zaledwie po dwóch miesiącach przewoźnik zadecydował o podwojeniu liczby rejsów z naszego lotniska do Holandii.

Od 29 października 2017 roku KLM będzie oferował rejsy z Gdańska do Amsterdamu dwa razy dziennie według rozkładu:

Dodatkowy, codzienny lot, którego odlot z Gdańska jest zaplanowany na godzinę 6:50 będzie lądował w Amsterdamie o 8:45, dzięki czemu pozwoli korzystać z całej siatki połączeń KLM i pełnej oferty lotów międzykontynentalnych, z wygodną przesiadką w porcie bazowym Amsterdamie. Zwiększenie liczby lotów z 7 do 14 tygodniowo jest wynikiem rosnącego zainteresowania podróżami na tej trasie i optymistycznymi prognozami.

„Od uruchomienia lotów KLM na trasie Gdańsk-Amsterdam w maju tego roku obserwujemy niesłabnące zainteresowanie przelotami na tej trasie zarówno ze strony polskich pasażerów, jak też zagranicznych gości pragnących odwiedzić bardzo ciekawy pod względem turystycznym Gdańsk. Współczynnik wykorzystania miejsc od początku był i nadal jest bardzo dobry, dlatego wyjątkowo szybko zadecydowaliśmy o drugim połączeniu dziennie. Liczymy, że z nowego rejsu ucieszą się zarówno turyści zainteresowani bogatą ofertą KLM zwłaszcza na trasach międzykontynentalnych, jak i pasażerowie biznesowi, którzy teraz mogą planować jednodniowe podróże do Holandii i do wielu miast w Europie Zachodniej.” – powiedział Frantisek Siling – Dyrektor Handlowy Air France KLM na Polskę.

Top