Amsterdam za 278 PLN

Zaplanuj wypad do Holandii – z Gdańska do Eindhoven polecimy za 113 PLN w dwie strony. Przeloty do Holandii oferują nam linie lotnicze Wizz Air, cena dostępna dla członków Discount Club. Z Groningen do Amsterdamu dojedziemy za 165 PLN w dwie strony.

Tanie loty z Gdańska do Eindhoven

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie internetowej www.wizzair.com. Naszą podróż z Gdańska do Holandii zaplanować możemy np. w terminie 27 – 29 września 2018 roku. Dostępność najtańszych biletów z Gdańska do Eindhoven sprawdzić można za pomocą KALENDARZA LOTÓW.

Najniższe ceny biletów z Gdańska do Eindoven dostępne są dla członków Discount Club przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm.

Z Eindhoven do Amsterdamu

Z lotniska w Eindhoven dojedziemy autobusami Terravision do Amsterdamu w 1h 45min. Za podróż w dwie strony zapłacimy 165 PLN w dwie strony.

>>> Kup bilety do Amsterdamu <<<

Co warto zobaczyć w Amsterdamie

Planujecie krótki pobyt w Amsterdamie? Sprawdźcie, co warto tam zobaczyć!

Noclegi w Amsterdamie

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.


Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 100 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Auto

Top