Sylwester w Wiedniu za 158 PLN

Zaplanuj noworoczną podróż do Austrii – bezpośrednio z Gdańska do Wiednia lecimy liniami Wizz Air. Cena dostępna dla członków Discount Club.

Tanie loty z Gdańska do Wiednia

Z Gdańska do Wiednia lecimy liniami Wizz Air. Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie internetowej przewoźnika. Naszą podróż do Austrii zaplanować możemy w terminie 30 grudnia – 2 stycznia.

Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży  z bagażem podręcznym o wymiarach 40 x 30 x 20 cm.

Noclegi w Wiedniu

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.

Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 100 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Sylwester w Wiedniu

Na Nowy Rok cały Wiedeń tańczy i śpiewa. Centralnym wydarzeniem jest tzw. Silvesterpfad na wiedeńskiej starówce (zbiór uroczystości sylwestrowych z koncertami, tańcami).

31 grudnia Wiedeńska starówka zamienia się w ogromny teren imprezowy: Od godziny 14 popołudniu do 2 w nocy Sylwestrowy szlak w centrum Wiednia, na Placu Ratuszowym i Praterze gwarantuje najlepszą zabawę. Wzdłuż niej tuziny gastronomów oferują poncz i kulinarne smakołyki. W wielu miejscach znajdziesz różnorodny program rozrywkowy – walc, operetki, rock, pop, DJ-e i szlagiery. Szczególną popularnością cieszy się Klassikmeile („Strefa Klasyczna”) na ulicy Graben. Na popołudnie wiedeńskie szkoły tańca przygotowały ekspresowe kursy nauki walca, zmieniając całą ulicę Graben w czarującą salę balową na świeżym powietrzu. O północy na placu Rathausplatz i w parku Prater będzie można podziwiać spektakularne pokazy sztucznych ogni.

Zwiedzanie Wiednia

Bilety do Wiednia kupione? Sprawdźcie, co warto zobaczyć w stolicy Austrii – przeczytajcie o ciekawych miejscach i atrakcjach.

© Österreich Werbung, Fotograf: Georg Popp

Top